Sbor dobrovolných hasičů – SDH Hlubočky

O sboru

To jsme my. Mladí i staří, tlustí i hubení, ženy i muži, nadšení i méně nadšení, ale všichni jsme hasiči. Děláme to každý se svým přístupen, možnostmi, citem, leč nikdo nebude nic nikomu vyčítat. Každý je bohem jinak nadán. A ta rozdílnost nás spojuje. Nic nefunguje na sto procent, náš sbor není výjimkou. Přesto věříme, že tu pochodeň poneseme dál.
Jsme tu již 140 let, není to málo, není to moc. Ale za naši práci a především za práci našich předchůdců se nemusíme stydět. O tom svědčí i vyznamenání našeho sboru. Jsme držiteli čestného praporu SH ČMS a velmi si toho vážíme. Pracujeme nejen v jednotce, sportovní oblasti žen a mužů, ale dlouhodobě se věnujeme mládeži,spolkové činnosti a také se zapojujeme v rámci okresu, kraje, ale i na republikové úrovni.
Držíme spojitost tradice s přítomností, což je velmi dobrý předpoklad pro budoucnost sboru a potažmo jednotky.

Sbor

Zajímavé údaje